TIP100-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
TIP100-BP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TIP100-BP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus TRANS NPN DARL 60V 8A TO-220
lomakkeissa: TIP100-BP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
3000 pcs
  • Viesti
TIP100-BP: n tekniset tiedot
Osa numero TIP100-BP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TRANS NPN DARL 60V 8A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 77920 pcs Tietolomake TIP100-BP.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 60V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 2.5V @ 80mA, 8A
transistori tyyppi NPN - Darlington Toimittaja Device Package TO-220
Sarja - Virta - Max 80W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet TIP100BP Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen -
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 60V 8A 80W Through Hole TO-220 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 1000 @ 3A, 4V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 50µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 8A
Perusosan osanumero TIP10*
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TIP101
TIP101
valmistajat: Central Semiconductor
Kuvaus: TRANS NPN 80V 8A TO220
Varastossa: 6723 pcs
ladata: TIP101.pdf
RFQ
TIP101G
TIP101G
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS NPN 80V 8A TO-220AB
Varastossa: 122874 pcs
ladata: TIP101G.pdf
RFQ
TIP101-BP
TIP101-BP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus: TRANS NPN DARL 80V 8A TO-220
ladata: TIP101-BP.pdf
TIP100
TIP100
Kuvaus: TRANS NPN DARL 60V 8A TO-220AB
ladata: TIP100.pdf
TIP102
TIP102
valmistajat: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS NPN DARL 100V 8A TO-220
ladata: TIP102.pdf
TIP100G
TIP100G
ladata: TIP100G.pdf
Kuvaus: TRANS NPN DARL 80V 8A TO-220AB
ladata: TIP101.pdf
TIP 113
TIP 113
valmistajat: B&K Precision
Kuvaus: MICRO FLEX PINCER PAIR
ladata:
Kuvaus: TRANS NPN 60V 8A TO220
ladata: TIP100.pdf
Kuvaus: TRANS NPN DARL 100V 8A TO220AB
ladata: TIP102.pdf
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TRANS NPN DARL 60V 8A TO-220
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna