TIP101-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
TIP101-BP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TIP101-BP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus TRANS NPN DARL 80V 8A TO-220
lomakkeissa: TIP101-BP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
TIP101-BP: n tekniset tiedot
Osa numero TIP101-BP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TRANS NPN DARL 80V 8A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 171991 pcs Tietolomake TIP101-BP.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 80V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 2.5V @ 80mA, 8A
transistori tyyppi NPN - Darlington Toimittaja Device Package TO-220
Sarja - Virta - Max 80W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet TIP101BP Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen -
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 80V 8A 80W Through Hole TO-220 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 1000 @ 3A, 4V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 50µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 8A
Perusosan osanumero TIP10*
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TIP100-BP
TIP100-BP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus: TRANS NPN DARL 60V 8A TO-220
Varastossa: 77920 pcs
ladata: TIP100-BP.pdf
RFQ
TIP101G
TIP101G
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS NPN 80V 8A TO-220AB
Varastossa: 122874 pcs
ladata: TIP101G.pdf
RFQ
TIP102
TIP102
valmistajat: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS NPN DARL 100V 8A TO-220
ladata: TIP102.pdf
TIP100
TIP100
ladata: TIP100.pdf
TIP101
TIP101
Kuvaus: TRANS NPN DARL 80V 8A TO-220AB
ladata: TIP101.pdf
valmistajat: Central Semiconductor
Kuvaus: THROUGH-HOLE TRANSISTOR BIPOLAR
ladata: TIP102.pdf
Kuvaus: TRANS NPN DARL 60V 8A TO-220AB
ladata: TIP100.pdf
Kuvaus: TRANS NPN DARL 100V 8A TO220AB
valmistajat: STMicroelectronics
TIP100G
TIP100G
ladata: TIP100G.pdf
TIP102-BP
TIP102-BP
ladata: TIP102-BP.pdf
Kuvaus: TRANS NPN 80V 8A TO220
ladata: TIP101.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna