APT75DQ100BG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT75DQ100BG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT75DQ100BG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 1KV 75A TO247
lomakkeissa: 1.APT75DQ100BG.pdf2.APT75DQ100BG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
150 pcs
  • Viesti
APT75DQ100BG: n tekniset tiedot
Osa numero APT75DQ100BG Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus DIODE GEN PURP 1KV 75A TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21827 pcs Tietolomake 1.APT75DQ100BG.pdf2.APT75DQ100BG.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 75A
Jännite - Breakdown TO-247 [B] Sarja -
RoHS-tila Tube Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio TO-247-2
Muut nimet APT75DQ100BGMI
APT75DQ100BGMI-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 250ns
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero APT75DQ100BG Laajennettu kuvaus Diode Standard 1000V (1kV) 75A Through Hole TO-247 [B]
diodikonfiguraatiolla 100µA @ 1000V Kuvaus DIODE GEN PURP 1KV 75A TO247
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 3V @ 75A Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 1000V (1kV)
Kapasitanssi @ Vr, F -55°C ~ 175°C