APT70SM70J
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT70SM70J
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus POWER MOSFET - SIC
lomakkeissa:
  • Viesti
APT70SM70J: n tekniset tiedot
Osa numero APT70SM70J Valmistaja Microsemi
Kuvaus POWER MOSFET - SIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5562 pcs Tietolomake
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) +25V, -10V
teknologia SiCFET (Silicon Carbide) Toimittaja Device Package SOT-227
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 32.5A, 20V
Tehonkulutus (Max) 165W (Tc) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 125nC @ 20V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 20V Valua lähde jännite (Vdss) 700V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 700V 49A (Tc) 165W (Tc) Chassis Mount SOT-227 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 49A (Tc)