APT75DL60HJ
MicrosemiMicrosemi
APT75DL60HJ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT75DL60HJ
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOD DIODE 600V SOT-227
lomakkeissa: APT75DL60HJ.pdf
  • Viesti
APT75DL60HJ: n tekniset tiedot
Osa numero APT75DL60HJ Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD DIODE 600V SOT-227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4207 pcs Tietolomake APT75DL60HJ.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 600V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 2V @ 75A
teknologia Standard Toimittaja Device Package SOT-227
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Single Phase
Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Standard 600V Chassis Mount SOT-227 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 75A