APT100GF60JU2
MicrosemiMicrosemi
APT100GF60JU2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT100GF60JU2
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 120A 416W SOT227
lomakkeissa: APT100GF60JU2.pdf
  • Viesti
APT100GF60JU2: n tekniset tiedot
Osa numero APT100GF60JU2 Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 120A 416W SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3829 pcs Tietolomake APT100GF60JU2.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 100A
Toimittaja Device Package SOT-227 Sarja -
Virta - Max 416W Pakkaus / Case ISOTOP
Muut nimet APT100GF60JU2MI
APT100GF60JU2MI-ND
Käyttölämpötila -
NTC Thermistor Yes Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 12.3nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi NPT Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module NPT Single 600V 120A 416W Chassis Mount SOT-227
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 120A