APT100GLQ65JU2
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT100GLQ65JU2
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus POWER MODULE - IGBT
lomakkeissa: APT100GLQ65JU2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APT100GLQ65JU2: n tekniset tiedot
Osa numero APT100GLQ65JU2 Valmistaja Microsemi
Kuvaus POWER MODULE - IGBT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3814 pcs Tietolomake APT100GLQ65JU2.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 100A
Toimittaja Device Package ISOTOP® Sarja -
Virta - Max 430W Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor No
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 6.1nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Boost Chopper 650V 165A 430W Chassis Mount ISOTOP®
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 50µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 165A