APT100GT60JR
MicrosemiMicrosemi
APT100GT60JR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT100GT60JR
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 148A 500W SOT227
lomakkeissa: APT100GT60JR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
  • Viesti
APT100GT60JR: n tekniset tiedot
Osa numero APT100GT60JR Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 148A 500W SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4797 pcs Tietolomake APT100GT60JR.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 100A
Toimittaja Device Package ISOTOP® Sarja Thunderbolt IGBT®
Virta - Max 500W Pakkaus / Case ISOTOP
Muut nimet APT100GT60JRMI
APT100GT60JRMI-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor No Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 5.15nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi NPT Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module NPT Single 600V 148A 500W Chassis Mount ISOTOP®
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 25µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 148A
kokoonpano Single
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
APT100GT120JRDQ4
APT100GT120JRDQ4
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: IGBT 1200V 123A 570W SOT227
Varastossa: 1987 pcs
ladata: APT100GT120JRDQ4.pdf
RFQ
APT100GT60B2RG
APT100GT60B2RG
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: IGBT 600V 148A 500W SOT247
Varastossa: 3092 pcs
ladata: APT100GT60B2RG.pdf
RFQ
APT100GT60JRDQ4
APT100GT60JRDQ4
Kuvaus: IGBT 600V 148A 500W SOT227