APT100MC120JCU2
MicrosemiMicrosemi
APT100MC120JCU2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT100MC120JCU2
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1200V 143A ISOTOP
lomakkeissa: APT100MC120JCU2.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 346 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 346 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
APT100MC120JCU2: n tekniset tiedot
Osa numero APT100MC120JCU2 Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 1200V 143A ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 346 pcs Tietolomake APT100MC120JCU2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.3V @ 2mA Vgs (Max) +25V, -10V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package SOT-227
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 100A, 20V
Tehonkulutus (Max) 600W (Tc) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 5960pF @ 1000V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 360nC @ 20V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 20V
Valua lähde jännite (Vdss) 1200V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1200V 143A (Tc) 600W (Tc) Chassis Mount SOT-227
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 143A (Tc)