APT20M38BVRG
MicrosemiMicrosemi
APT20M38BVRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT20M38BVRG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 200V 67A TO-247
lomakkeissa: 1.APT20M38BVRG.pdf2.APT20M38BVRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
60 pcs
  • Viesti
APT20M38BVRG: n tekniset tiedot
Osa numero APT20M38BVRG Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 200V 67A TO-247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7587 pcs Tietolomake 1.APT20M38BVRG.pdf2.APT20M38BVRG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-247 [B]
Sarja POWER MOS V® RDS (Max) @ Id, Vgs 38 mOhm @ 500mA, 10V
Tehonkulutus (Max) 370W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 6120pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 225nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 200V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 200V 67A (Tc) 370W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 67A (Tc)