APT20M38SVRG
MicrosemiMicrosemi
APT20M38SVRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT20M38SVRG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 200V 67A D3PAK
lomakkeissa: APT20M38SVRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Viesti
APT20M38SVRG: n tekniset tiedot
Osa numero APT20M38SVRG Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 200V 67A D3PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5391 pcs Tietolomake APT20M38SVRG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package D3 [S]
Sarja POWER MOS V® RDS (Max) @ Id, Vgs 38 mOhm @ 500mA, 10V
Tehonkulutus (Max) 370W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 6120pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 225nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 200V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 200V 67A (Tc) 370W (Tc) Surface Mount D3 [S]
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 67A (Tc)