APT20N60SC3G
MicrosemiMicrosemi
APT20N60SC3G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT20N60SC3G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 600V 20.7A D3PAK
lomakkeissa: APT20N60SC3G.pdf
  • Viesti
APT20N60SC3G: n tekniset tiedot
Osa numero APT20N60SC3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 600V 20.7A D3PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4587 pcs Tietolomake APT20N60SC3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package D3Pak
Sarja CoolMOS™ RDS (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 13.1A, 10V
Tehonkulutus (Max) 208W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2440pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 114nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 600V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 600V 20.7A (Tc) 208W (Tc) Surface Mount D3Pak
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 20.7A (Tc)