APT24M120L
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT24M120L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT24M120L
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1200V 24A TO-264
lomakkeissa: APT24M120L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
APT24M120L: n tekniset tiedot
Osa numero APT24M120L Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus MOSFET N-CH 1200V 24A TO-264 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5168 pcs Tietolomake APT24M120L.pdf
Jännite - Testi 8370pF @ 25V Jännite - Breakdown TO-264 [L]
Vgs (th) (Max) @ Id 680 mOhm @ 12A, 10V Vgs (Max) 10V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Sarja POWER MOS 8™
RoHS-tila Tube RDS (Max) @ Id, Vgs 24A (Tc)
Polarisaatio TO-264-3, TO-264AA Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero APT24M120L Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 260nC @ 10V
IGBT Tyyppi ±30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5V @ 2.5mA
FET Ominaisuus N-Channel Laajennettu kuvaus N-Channel 1200V (1.2kV) 24A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole TO-264 [L]
Valua lähde jännite (Vdss) - Kuvaus MOSFET N-CH 1200V 24A TO-264
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 1200V (1.2kV) kapasitanssi Ratio 1040W (Tc)