APT25GF120JCU2
MicrosemiMicrosemi
APT25GF120JCU2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT25GF120JCU2
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOD IGBT NPT SIC CHOPPER SOT227
lomakkeissa:
  • Viesti
APT25GF120JCU2: n tekniset tiedot
Osa numero APT25GF120JCU2 Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD IGBT NPT SIC CHOPPER SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3558 pcs Tietolomake
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 25A
Toimittaja Device Package SOT-227 Sarja -
Virta - Max 227W Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC
Käyttölämpötila - NTC Thermistor No
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 1.65nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi NPT
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module NPT Single 1200V 45A 227W Chassis, Stud Mount SOT-227 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 45A kokoonpano Single