APT2X100D40J
MicrosemiMicrosemi
APT2X100D40J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT2X100D40J
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 400V 100A ISOTOP
lomakkeissa: 1.APT2X100D40J.pdf2.APT2X100D40J.pdf
  • Viesti
APT2X100D40J: n tekniset tiedot
Osa numero APT2X100D40J Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 400V 100A ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3762 pcs Tietolomake 1.APT2X100D40J.pdf2.APT2X100D40J.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 100A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package ISOTOP® Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 50ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 2 Independent
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Independent Standard 400V 100A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500µA @ 400V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 100A