APT2X101D100J
MicrosemiMicrosemi
APT2X101D100J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT2X101D100J
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 1KV 95A ISOTOP
lomakkeissa: APT2X101D100J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
APT2X101D100J: n tekniset tiedot
Osa numero APT2X101D100J Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 1KV 95A ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2703 pcs Tietolomake APT2X101D100J.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 2.5V @ 100A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V
Toimittaja Device Package ISOTOP® Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 300ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC
Muut nimet APT2X101D100JMI
APT2X101D100JMI-ND
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 2 Independent Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Independent Standard 1000V 95A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 1000V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 95A