APT2X60D100J
MicrosemiMicrosemi
APT2X60D100J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT2X60D100J
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 1KV 55A ISOTOP
lomakkeissa: 1.APT2X60D100J.pdf2.APT2X60D100J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
APT2X60D100J: n tekniset tiedot
Osa numero APT2X60D100J Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 1KV 55A ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4393 pcs Tietolomake 1.APT2X60D100J.pdf2.APT2X60D100J.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 2.5V @ 60A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V
Toimittaja Device Package ISOTOP® Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 280ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC
Muut nimet APT2X60D100JMI
APT2X60D100JMI-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 2 Independent
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Independent Standard 1000V 55A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 1000V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 55A