APT2X60D40J
MicrosemiMicrosemi
APT2X60D40J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT2X60D40J
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 400V 60A ISOTOP
lomakkeissa: 1.APT2X60D40J.pdf2.APT2X60D40J.pdf
  • Viesti
APT2X60D40J: n tekniset tiedot
Osa numero APT2X60D40J Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 400V 60A ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4593 pcs Tietolomake 1.APT2X60D40J.pdf2.APT2X60D40J.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 60A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package ISOTOP® Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 37ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 2 Independent Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Independent Standard 400V 60A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 400V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 60A