APT50GF120B2RG
MicrosemiMicrosemi
APT50GF120B2RG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT50GF120B2RG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 1200V 135A 781W TMAX
lomakkeissa: 1.APT50GF120B2RG.pdf2.APT50GF120B2RG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
  • Viesti
APT50GF120B2RG: n tekniset tiedot
Osa numero APT50GF120B2RG Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 135A 781W TMAX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5404 pcs Tietolomake 1.APT50GF120B2RG.pdf2.APT50GF120B2RG.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 50A
Testaa kunto 800V, 50A, 1 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 25ns/260ns
Switching Energy 3.6mJ (on), 2.64mJ (off) Sarja -
Virta - Max 781W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Variant Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi NPT Gate Charge 340nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT NPT 1200V 135A 781W Through Hole Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 150A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 135A