APT50GF60JU2
MicrosemiMicrosemi
APT50GF60JU2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT50GF60JU2
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 75A 277W SOT227
lomakkeissa: 1.APT50GF60JU2.pdf2.APT50GF60JU2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
APT50GF60JU2: n tekniset tiedot
Osa numero APT50GF60JU2 Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 75A 277W SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3892 pcs Tietolomake 1.APT50GF60JU2.pdf2.APT50GF60JU2.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 50A
Toimittaja Device Package SOT-227 Sarja -
Virta - Max 277W Pakkaus / Case ISOTOP
Käyttölämpötila - NTC Thermistor No
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 2.25nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi NPT
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module NPT Single 600V 75A 277W Chassis Mount SOT-227 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 40µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 75A kokoonpano Single