APT75GP120B2G
MicrosemiMicrosemi
APT75GP120B2G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT75GP120B2G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 1200V 100A 1042W TMAX
lomakkeissa: 1.APT75GP120B2G.pdf2.APT75GP120B2G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Viesti
APT75GP120B2G: n tekniset tiedot
Osa numero APT75GP120B2G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 100A 1042W TMAX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3644 pcs Tietolomake 1.APT75GP120B2G.pdf2.APT75GP120B2G.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 75A
Testaa kunto 600V, 75A, 5 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 20ns/163ns
Switching Energy 1620µJ (on), 2500µJ (off) Sarja POWER MOS 7®
Virta - Max 1042W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Variant Muut nimet APT75GP120B2GMI
APT75GP120B2GMI-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi PT
Gate Charge 320nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT PT 1200V 100A 1042W Through Hole
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 300A Nykyinen - Collector (le) (Max) 100A