APT75GP120J
MicrosemiMicrosemi
APT75GP120J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT75GP120J
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 1200V 128A 543W SOT227
lomakkeissa: 1.APT75GP120J.pdf2.APT75GP120J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
APT75GP120J: n tekniset tiedot
Osa numero APT75GP120J Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 128A 543W SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2580 pcs Tietolomake 1.APT75GP120J.pdf2.APT75GP120J.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 75A
Toimittaja Device Package ISOTOP® Sarja POWER MOS 7®
Virta - Max 543W Pakkaus / Case ISOTOP
Muut nimet APT75GP120JMI
APT75GP120JMI-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor No Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 7.04nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi PT Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module PT Single 1200V 128A 543W Chassis Mount ISOTOP®
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 1mA Nykyinen - Collector (le) (Max) 128A
kokoonpano Single
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
APT75GN60B2DQ3G
APT75GN60B2DQ3G
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: IGBT 600V 155A 536W TO264
Varastossa: 6036 pcs
ladata:
RFQ
APT75GT120JU3
APT75GT120JU3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: POWER MOD IGBT 1200V 100A SOT227
Varastossa: 3357 pcs
ladata: APT75GT120JU3.pdf
RFQ
APT75GP120JDQ3
APT75GP120JDQ3
Kuvaus: IGBT 1200V 128A 543W SOT227