APT90DR160HJ
MicrosemiMicrosemi
APT90DR160HJ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT90DR160HJ
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 1.6V SOT227
lomakkeissa: APT90DR160HJ.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APT90DR160HJ: n tekniset tiedot
Osa numero APT90DR160HJ Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 1.6V SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4797 pcs Tietolomake APT90DR160HJ.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 1.6kV Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.3V @ 90A
teknologia Standard Toimittaja Device Package SOT-227
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Single Phase
Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.6kV Chassis Mount SOT-227 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50µA @ 1600V