APT95GR65B2
MicrosemiMicrosemi
APT95GR65B2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT95GR65B2
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 650V 208A 892W T-MAX
lomakkeissa: APT95GR65B2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Viesti
APT95GR65B2: n tekniset tiedot
Osa numero APT95GR65B2 Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 650V 208A 892W T-MAX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9164 pcs Tietolomake APT95GR65B2.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 95A
Testaa kunto 433V, 95A, 4.3 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 29ns/226ns
Switching Energy 3.12mJ (on), 2.55mJ (off) Toimittaja Device Package T-MAX™ [B2]
Sarja - Virta - Max 892W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi NPT
Gate Charge 420nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT NPT 650V 208A 892W Through Hole T-MAX™ [B2]
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 400A Nykyinen - Collector (le) (Max) 208A