APTDC40H601G
MicrosemiMicrosemi
APTDC40H601G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTDC40H601G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus POWER MODULE DIODE 600V 40A SP1
lomakkeissa: 1.APTDC40H601G.pdf2.APTDC40H601G.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 932 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 932 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTDC40H601G: n tekniset tiedot
Osa numero APTDC40H601G Valmistaja Microsemi
Kuvaus POWER MODULE DIODE 600V 40A SP1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 932 pcs Tietolomake 1.APTDC40H601G.pdf2.APTDC40H601G.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 600V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.8V @ 40A
teknologia Silicon Carbide Schottky Toimittaja Device Package SP1
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP1 Muut nimet APTDC40H601GMI
APTDC40H601GMI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Single Phase Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Silicon Carbide Schottky 600V Chassis Mount SP1
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 800µA @ 600V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 40A