APTDF100H120G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTDF100H120G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE FULL BRIDGE SP4
lomakkeissa: APTDF100H120G.pdf
  • Viesti
APTDF100H120G: n tekniset tiedot
Osa numero APTDF100H120G Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE FULL BRIDGE SP4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6692 pcs Tietolomake APTDF100H120G.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 1.2kV Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3V @ 100A
teknologia Standard Toimittaja Device Package SP4
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP4 Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Single Phase
Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2kV Chassis Mount SP4 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 1200V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 120A