APTDF200H120G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTDF200H120G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6
lomakkeissa: APTDF200H120G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTDF200H120G: n tekniset tiedot
Osa numero APTDF200H120G Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1474 pcs Tietolomake APTDF200H120G.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 1.2kV Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3V @ 200A
teknologia Standard Toimittaja Device Package SP6
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP6 Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Single Phase
Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2kV Chassis Mount SP6 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 150µA @ 1200V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 235A