APTDF400KK170G
MicrosemiMicrosemi
APTDF400KK170G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTDF400KK170G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 1.7KV 480A SP6
lomakkeissa: 1.APTDF400KK170G.pdf2.APTDF400KK170G.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 661 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 661 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
APTDF400KK170G: n tekniset tiedot
Osa numero APTDF400KK170G Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 1.7KV 480A SP6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 661 pcs Tietolomake 1.APTDF400KK170G.pdf2.APTDF400KK170G.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 2.5V @ 400A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1700V
Toimittaja Device Package SP6 Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 572ns
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case LP4
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1700V 480A Chassis Mount LP4
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 750µA @ 1700V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 480A