APTDF400KK20G
MicrosemiMicrosemi
APTDF400KK20G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTDF400KK20G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 200V 500A SP6
lomakkeissa: APTDF400KK20G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
APTDF400KK20G: n tekniset tiedot
Osa numero APTDF400KK20G Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 200V 500A SP6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1134 pcs Tietolomake APTDF400KK20G.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 400A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package SP6 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 60ns
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case LP4
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 500A Chassis Mount LP4
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 750µA @ 200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 500A