APTDF60H1201G
MicrosemiMicrosemi
APTDF60H1201G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTDF60H1201G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus POWER MOD DIO FULL BRIDGE SP1
lomakkeissa: APTDF60H1201G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTDF60H1201G: n tekniset tiedot
Osa numero APTDF60H1201G Valmistaja Microsemi
Kuvaus POWER MOD DIO FULL BRIDGE SP1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3485 pcs Tietolomake APTDF60H1201G.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 1.2kV Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3V @ 60A
teknologia Standard Toimittaja Device Package SP1
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP1 Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Single Phase
Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2kV Chassis Mount SP1 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 1200V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 82A