APTDF500U40G
MicrosemiMicrosemi
APTDF500U40G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTDF500U40G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 500A LP4
lomakkeissa: 1.APTDF500U40G.pdf2.APTDF500U40G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
APTDF500U40G: n tekniset tiedot
Osa numero APTDF500U40G Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 500A LP4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1645 pcs Tietolomake 1.APTDF500U40G.pdf2.APTDF500U40G.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 500A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package LP4 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 120ns
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case LP4
Muut nimet APTDF500U40GMI
APTDF500U40GMI-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 400V 500A Chassis Mount LP4
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 2.5mA @ 400V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 500A