APTM100H35FTG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTM100H35FTG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 4N-CH 1000V 22A SP4
lomakkeissa: 1.APTM100H35FTG.pdf2.APTM100H35FTG.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 941 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTM100H35FTG: n tekniset tiedot
Osa numero APTM100H35FTG Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 4N-CH 1000V 22A SP4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 941 pcs Tietolomake 1.APTM100H35FTG.pdf2.APTM100H35FTG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Toimittaja Device Package SP4
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 11A, 10V
Virta - Max 390W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP4 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 186nC @ 10V FET tyyppi 4 N-Channel (H-Bridge)
FET Ominaisuus Standard Valua lähde jännite (Vdss) 1000V (1kV)
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 1000V (1kV) 22A 390W Chassis Mount SP4 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 22A