APTM100H45SCTG
MicrosemiMicrosemi
APTM100H45SCTG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTM100H45SCTG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 4N-CH 1000V 18A SP4
lomakkeissa: 1.APTM100H45SCTG.pdf2.APTM100H45SCTG.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 510 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 510 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
APTM100H45SCTG: n tekniset tiedot
Osa numero APTM100H45SCTG Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 4N-CH 1000V 18A SP4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 510 pcs Tietolomake 1.APTM100H45SCTG.pdf2.APTM100H45SCTG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Toimittaja Device Package SP4
Sarja POWER MOS 7® RDS (Max) @ Id, Vgs 540 mOhm @ 9A, 10V
Virta - Max 357W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP4 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 4350pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 154nC @ 10V FET tyyppi 4 N-Channel (H-Bridge)
FET Ominaisuus Standard Valua lähde jännite (Vdss) 1000V (1kV)
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 1000V (1kV) 18A 357W Chassis Mount SP4 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 18A