APTM10DUM02G
Tuote-esittely
Osa numero: APTM10DUM02G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2N-CH 100V 495A SP6
lomakkeissa: 1.APTM10DUM02G.pdf2.APTM10DUM02G.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 559 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 559 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTM10DUM02G: n tekniset tiedot
Osa numero APTM10DUM02G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 2N-CH 100V 495A SP6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 559 pcs Tietolomake 1.APTM10DUM02G.pdf2.APTM10DUM02G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 10mA Toimittaja Device Package SP6
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 2.5 mOhm @ 200A, 10V
Virta - Max 1250W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP6 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 40000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1360nC @ 10V FET tyyppi 2 N-Channel (Dual)
FET Ominaisuus Standard Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 100V 495A 1250W Chassis Mount SP6 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 495A