APTM10HM19FT3G
MicrosemiMicrosemi
APTM10HM19FT3G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTM10HM19FT3G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 4N-CH 100V 70A SP3
lomakkeissa: 1.APTM10HM19FT3G.pdf2.APTM10HM19FT3G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTM10HM19FT3G: n tekniset tiedot
Osa numero APTM10HM19FT3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 4N-CH 100V 70A SP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1842 pcs Tietolomake 1.APTM10HM19FT3G.pdf2.APTM10HM19FT3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Toimittaja Device Package SP3
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 21 mOhm @ 35A, 10V
Virta - Max 208W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP3 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V FET tyyppi 4 N-Channel (H-Bridge)
FET Ominaisuus Standard Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 100V 70A 208W Chassis Mount SP3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 70A