BZV55C33
MicrosemiMicrosemi
BZV55C33 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZV55C33
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 33V DO213AA
lomakkeissa: BZV55C33.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
BZV55C33: n tekniset tiedot
Osa numero BZV55C33 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 33V DO213AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18601 pcs Tietolomake BZV55C33.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 33V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 200mA
Toleranssi ±6% Toimittaja Device Package DO-213AA
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-213AA (Glass) Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 33V ±6% Surface Mount DO-213AA
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50nA @ 23.1V Perusosan osanumero BZV55C33
Liittyvät tuotteet
BZV55C33 L1G
BZV55C33 L1G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: DIODE ZENER 33V 500MW MINI MELF
Varastossa: 3388024 pcs
ladata: BZV55C33 L1G.pdf
RFQ
BZV55C30
BZV55C30
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: DIODE ZENER 30V DO213AA
Varastossa: 31531 pcs
ladata: BZV55C30.pdf
RFQ
BZV55C33-TP
BZV55C33-TP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
ladata: BZV55C33-TP.pdf
BZV55C36
BZV55C36
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: DIODE ZENER 36V DO213AA
ladata: BZV55C36.pdf
BZV55C33 L0G
BZV55C33 L0G
ladata: BZV55C33 L0G.pdf
BZV55C30-TP
BZV55C30-TP
Kuvaus: DIODE ZENER 30V 500MW MINIMELF
ladata: BZV55C30-TP.pdf
BZV55C2V7 L1G
BZV55C2V7 L1G
Kuvaus: DIODE ZENER 2.7V 500MW MINI MELF