BZV55C36
MicrosemiMicrosemi
BZV55C36 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZV55C36
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 36V DO213AA
lomakkeissa: BZV55C36.pdf
  • Viesti
BZV55C36: n tekniset tiedot
Osa numero BZV55C36 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 36V DO213AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 30875 pcs Tietolomake BZV55C36.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 36V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 200mA
Toleranssi ±6% Toimittaja Device Package DO-213AA
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-213AA (Glass) Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 36V ±6% Surface Mount DO-213AA
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50nA @ 25.2V Perusosan osanumero BZV55C36
Liittyvät tuotteet
BZV55C36 L0G
BZV55C36 L0G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: DIODE ZENER 36V 500MW MINI MELF