LX8384-33IP
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LX8384-33IP
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IC REG LDO 3.3V 5A TO220
lomakkeissa: LX8384-33IP.pdf
  • Viesti
LX8384-33IP: n tekniset tiedot
Osa numero LX8384-33IP Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC REG LDO 3.3V 5A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6584 pcs Tietolomake LX8384-33IP.pdf
Voltage - lähtö 3.3V Jännite - Input 4.75 V ~ 10 V
Toimittaja Device Package TO-220 Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Lukumäärä Lähdöt 1