LX8384A-33CDD
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LX8384A-33CDD
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IC REG LDO 3.3V 5A TO263
lomakkeissa: LX8384A-33CDD.pdf
  • Viesti
LX8384A-33CDD: n tekniset tiedot
Osa numero LX8384A-33CDD Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC REG LDO 3.3V 5A TO263 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5338 pcs Tietolomake LX8384A-33CDD.pdf
Voltage - lähtö 3.3V Jännite - Input 4.75 V ~ 10 V
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C