M15KP28A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP28A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M15KP28A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28VWM 47.5VC DO204AR
lomakkeissa: 1.M15KP28A.pdf2.M15KP28A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
M15KP28A: n tekniset tiedot
Osa numero M15KP28A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 28VWM 47.5VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4486 pcs Tietolomake 1.M15KP28A.pdf2.M15KP28A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 31.1V
Jännite - erittely (min) 28V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 316A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3331
1086-3331-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero M15KP28A
Kuvaus TVS DIODE 28VWM 47.5VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 47.5V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
M15KP30A
M15KP30A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 30V 50.7V DO204AR