M15KP30A
MicrosemiMicrosemi
M15KP30A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M15KP30A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 30V 50.7V DO204AR
lomakkeissa: 1.M15KP30A.pdf2.M15KP30A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
M15KP30A: n tekniset tiedot
Osa numero M15KP30A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 30V 50.7V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5372 pcs Tietolomake 1.M15KP30A.pdf2.M15KP30A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 30V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 50.7V
Jännite - erittely (min) 33.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AR
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3335
1086-3335-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 296A Kapasitanssi @ Taajuus -