M15KP54CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP54CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M15KP54CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54VWM 87.5VC DO204AR
lomakkeissa: M15KP54CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
M15KP54CA: n tekniset tiedot
Osa numero M15KP54CA Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 54VWM 87.5VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6324 pcs Tietolomake M15KP54CA.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 60V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 54V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 171A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3369
1086-3369-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero M15KP54CA
Kuvaus TVS DIODE 54VWM 87.5VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 87.5V