M15KP58A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP58A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M15KP58A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 58VWM 94VC DO204AR
lomakkeissa: M15KP58A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
M15KP58A: n tekniset tiedot
Osa numero M15KP58A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 58VWM 94VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4703 pcs Tietolomake M15KP58A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.4V
Jännite - erittely (min) 58V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 160A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3371
1086-3371-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero M15KP58A
Kuvaus TVS DIODE 58VWM 94VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 94V