MA15KP43AE3
MicrosemiMicrosemi
MA15KP43AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA15KP43AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 43V 69.7V DO204AR
lomakkeissa: MA15KP43AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA15KP43AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MA15KP43AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 43V 69.7V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2884 pcs Tietolomake MA15KP43AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 43V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 69.7V
Jännite - erittely (min) 47.8V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AR
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3820
1086-3820-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 215A Kapasitanssi @ Taajuus -