MA15KP45A
MicrosemiMicrosemi
MA15KP45A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA15KP45A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 45V 73V DO204AR
lomakkeissa: MA15KP45A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA15KP45A: n tekniset tiedot
Osa numero MA15KP45A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 45V 73V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3952 pcs Tietolomake MA15KP45A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 45V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 73V
Jännite - erittely (min) 50V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AR
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3823
1086-3823-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 205A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MA15KP48A
MA15KP48A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 48V 77.7V DO204AR
Varastossa: 6280 pcs
ladata: MA15KP48A.pdf
RFQ
MA15KP45AE3
MA15KP45AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 45V 73V DO204AR