MA15KP48A
MicrosemiMicrosemi
MA15KP48A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA15KP48A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 48V 77.7V DO204AR
lomakkeissa: MA15KP48A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA15KP48A: n tekniset tiedot
Osa numero MA15KP48A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 48V 77.7V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6280 pcs Tietolomake MA15KP48A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 48V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.7V
Jännite - erittely (min) 53.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AR
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3827
1086-3827-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 193A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MA15KP48AE3
MA15KP48AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 48V 77.7V DO204AR