MA5KP14A
MicrosemiMicrosemi
MA5KP14A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA5KP14A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V DO204AR
lomakkeissa: MA5KP14A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA5KP14A: n tekniset tiedot
Osa numero MA5KP14A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3227 pcs Tietolomake MA5KP14A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 14V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23.2V
Jännite - erittely (min) 15.6V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AR
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3895
1086-3895-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 216A Kapasitanssi @ Taajuus -