MA5KP14AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP14AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA5KP14AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V DO204AR
lomakkeissa: MA5KP14AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA5KP14AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MA5KP14AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6675 pcs Tietolomake MA5KP14AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 14V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23.2V
Jännite - erittely (min) 15.6V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AR
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3896
1086-3896-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 216A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MA5KP15AE3
MA5KP15AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 15V 24.4V DO204AR
Varastossa: 4969 pcs
ladata: MA5KP15AE3.pdf
RFQ
MA5KP15CAE3
MA5KP15CAE3
valmistajat: Microsemi
Varastossa: 4278 pcs
ladata: MA5KP15CAE3.pdf
RFQ
MA5KP14A
MA5KP14A
Kuvaus: TVS DIODE 14V 23.2V DO204AR