MP5KE28A
MicrosemiMicrosemi
MP5KE28A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP5KE28A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28V 45.4V DO204AL
lomakkeissa: MP5KE28A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MP5KE28A: n tekniset tiedot
Osa numero MP5KE28A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 28V 45.4V DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3015 pcs Tietolomake MP5KE28A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 28V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 45.4V
Jännite - erittely (min) 31.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AL (DO-41)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial Muut nimet 1086-6902
1086-6902-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A Kapasitanssi @ Taajuus -