MP5KE30CA
MicrosemiMicrosemi
MP5KE30CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP5KE30CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 30V 48.4V DO204AL
lomakkeissa: MP5KE30CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MP5KE30CA: n tekniset tiedot
Osa numero MP5KE30CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 30V 48.4V DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4343 pcs Tietolomake MP5KE30CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 30V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 48.4V
Jännite - erittely (min) 33.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-204AL (DO-41) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 500W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Muut nimet 1086-6908
1086-6908-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MP5KE28AE3
MP5KE28AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 28V 45.4V DO204AL
Varastossa: 5118 pcs
ladata: MP5KE28AE3.pdf
RFQ
MP5KE36A
MP5KE36A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V DO204AL
Varastossa: 4857 pcs
ladata: MP5KE36A.pdf
RFQ
MP5KE30CAE3
MP5KE30CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 30V 48.4V DO204AL